MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 17548112
nr 1754 8112
Byrå
1800-tal, med intarisa, mahogny, ÖstEuropa. Bredd: 110 cm, djup: 58 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:38:43)
Uppdatera
Visning
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 18:04:58
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1754 8112
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 2.000 kr |
| Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
| Aktuellt bud: | Inga bud (per 18:38:43) Uppdatera |
| Visning |
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1 |
Auktionen avslutas: |
måndag 26 januari kl 18:04:58 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr